Меню
ПВХ Стрічка

ПВХ стрічка для завіс

Сортування:
Відкрити фільтри

Тип стрічки

Товщина стрічки

Температура експлуатації

Колір

Довжина рулона

ширина стрічки

Показати наступні 2 товара
1 2 > >|

ПВХ стрічка ― надійний матеріал для виготовлення термоштор

Полівінілхлоридна смуга є основним компонентом, що використовується для створення термоштори. Сировиною для виготовлення стрічки служить термопластичний полімер на основі хлору і водню. Такі полімерні сполуки мають властивості розм'якшуватися при нагріванні і застигати при охолодженні. При кімнатній температурі полімери знаходяться в кристалічному або склоподібному стані. Щоб надати вихідній сировині міцності і запобігти крихкісті, виробники додають пластифікатори і пігменти. Для зразків підвищеної міцності з протипожежним захистом використовують антипірени і ультрафіолетові бар'єри. 

Характеристики та основні властивості ПВХ смуг

При виборі типу стрічки для створення єдиного полотна термозахисної штори слід враховувати призначення приміщення, на дверний отвір якого буде встановлена завіса. ПВХ стрічки відрізняються різноманіттям і ступенем функціональності і мають:

  • ширину і типо-розмір, встановлений заводом виробником. Стандартні і часто використовувані параметри: 2х200 мм, 3х300 мм, 4х400 мм. Ознайомитися з іншими розмірами ПВХ смуги можливо в нашому каталозі;
  • особливу форму будови: округла форма країв і опукла в поперечному перерізі. Така конструкція дозволяє стрічці плавно торкатися пересувних об'єктів при переміщенні через штори, не залишаючи подряпин на техніці і не травмуючи людей. Округлість смуги по краях підвищує її термін експлуатації і робить полотно зносостійким і міцним до механічних впливів.
  • різну колірну гамму і ступінь прозорості. Так, прозорі зразки використовуються при створенні термозавіси, де доступ денного світла в приміщення має першорядне значення. Наприклад, при постійному русі техніки за межі території і всередину. Насичені кольори (синій, зелений, червоний) використовують для створення зон конфіденційного характеру, наприклад, в маніпуляційних кабінетах і косметичних салонах.
  • особливу ступінь міцності для зон підвищеної пожежної небезпеки. Смуги ПВХ з ультрафіолетовим фільтром встановлюються на ділянках зварювальних робіт.
  • різну структуру поверхні. Ребриста смуга має підвищену зносостійкість до постійного переміщення транспорту, докового обладнання та людей. Гладка ― призначена для обладнання прорізів для транзиту співробітників підприємства і відвідувачів.

Кристалічна структура смуги і особливість її поверхні призначена до активної безперебійної експлуатації на термін мінімум 5 років. Штора дуже практична в догляді і вимагає тільки пінного водяного розчину із застосуванням звичайної побутової хімії. Але не переносить активні спиртовмісні інгредієнти, агресивні розчинники, лаки і фарбу. Ремонт завіси здійснюється шляхом заміни стрічок, що вийшли з ладу, і установки нових смуг. 

Додаткові параметри ПВХ стрічок і кріпильного механізму

Важливими складовими в правильному використанні термоштор, які істотно впливають на довговічність і міцність виробу, є:

  • підбір смуги по цільовому призначення приміщення. Морозостійка стрічка призначена для установки в холодильних камерах і морозильних установках. Вона витримує мороз до -50ºС без втрати еластичних і захисних властивостей матеріалу. Таку смугу можна використовувати в конструкціях дверних прорізів, що виходять на вулицю, в умовах суворих зим і переважання низьких температур повітря. ПВХ стрічка зі стандартними температурними параметрами розрахована на використання при температурі від -5⁰ С до +50⁰С і встановлюється в теплих, опалювальних приміщеннях. Обидва види мають високу пропускну здатність світла і мають прозорість до 99%.
  • перекриття пластин. Штора збирається на карнизі методом щільного перехльостування пластин, тобто стрічка на стрічку накладається не впритул, а одна на одну. Ступінь перекриття впливає на щільність завіси і підбирається за індивідуальними характеристиками приміщення. Стандартна ступінь перекриття дорівнює 50% для промислових і виробничих будівель і до 70-80% ― для зварювальних постів, де штора виконує перш за все функцію протипожежного екрану.
  • правильний підбір матеріалу карниза (гребінки) і професійна збірка штори з урахуванням перекриття.

Щоб ПВХ завіса радувала Вас практичністю довгі роки і не втратила функціональних характеристик, радимо звертатися за допомогою до професіоналів. Так, фахівці компанії SAVIFLEX  проведуть комплексне обстеження території або приміщення і запропонують найкращі рішення з ПВХ смуг. Самостійний підбір, а тим більше монтаж і збірка штори, вкрай небажані. Недотримання температурних факторів при покупці, наприклад, призводять до того, що морозостійка смуга стає липкою в теплому приміщенні, а стандартна ― дубіє на морозі, псує техніку і травмує людей. 

SAVIFLEX  готове підставити Вам плече і протягнути руку допомоги від безкоштовної консультації до вибору ПВХ стрічок, провести якісну установку і взяти на себе зобов'язання по післяпокупочному обслуговуванню захисних штор.

Замовляйте стрічкові ПВХ завіси прямо зараз
замовити
01
Оформлюйте заявки
будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте, напишіть в месенджер чи приїджайте до нас
02
Робимо заміри
в будь-який зручний для вас час наш спеціаліст приїде та здійснить точні заміри
03
підписуємо договір
підписуємо простий договір, щоб ви точно знали, що работа буде виконана якісно і в термін, після цього - оплачуєте аванс
04
виготовляємо завіси
після виконання замовлення ми безкоштовно доставимо завіси по Києву та правильно встановимо на вашому об'єкті
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей в найближчий час
Ваше і'мя
Ваш телефон
Розмір проєму
Розмір проєму
Температура приміщення, С
Що пересувається через проєм?
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Згоден з умовами опрацювання персональних
даних Ознайомитися

замовте зворотний дзвінок

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

Розрахунок вартості

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися