Меню
ПВХ штори

ПВХ штори

Сортування:
Відкрити фільтри
дізнатися
вартість
дізнатися
вартість

ПВХ штори ― БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ШТОРИ ДЛЯ ВСІХ ГАЛУЗЕЙ БІЗНЕСУ

ПВХ завіси ― багатофункціональні штори для всіх галузей бізнесу

ПВХ завіси представляють із себе нескладну конструкцію металопрофільного карниза і складального модуля з полівінілхлоридних стрічок. Карниз монтується у верхній частині дверного отвору з зовнішньої або внутрішньої сторони приміщення. Смуги різної ширини і щільності накладаються одна на одну з дотриманням потрібного рівня перекриття, утворюючи єдине полотно. Штори легко відхиляються в різні боки, пропускаючи рухомий транспорт, вантажне обладнання і людей, і повертаються у вихідне положення.

Області застосування ПВХ завіс

Стрічкові штори з полівінілхлоридної стрічки швидко увійшли в ужиток при обладнанні приміщень різної функціональності. Завіси працюють як в морозних умовах, витримуючи температуру до -15⁰ С, так і при підвищених плюсових режимах до 50⁰С. Універсальність ПВХ завіс і їх здатність вирішити безліч завдань одночасно була високо оцінена власниками і орендарями приміщень різної спрямованості. Економічна обгрунтованість вкладень і доступна ціна стали вирішальними факторами на користь штор з ПВХ стрічок. Сьогодні полівінілхлоридні конструкції можна зустріти:

 • на переробних і виробничих підприємствах, що використовують холодильне обладнання та морозильні установки, рефрижератори всіх типів;
 • у медичних закладах і лікувальних установах, включаючи маніпуляційні кабінети, салони краси та косметологічні кабінети;
 • у ремонтних боксах автосервісів, автомобільних мийках і хімчистках, цехах передпофарбової підготовки транспорту;
 • на ділянках і постах для зварювальних робіт будь-яких виробничих підприємств;
 • у приміщеннях магазинів і гіпермаркетів для поділу торгових залів і складських обслуговуючих приміщень;
 • у будь-яких інших будівлях для виділення зон із різними температурними параметрами функціонування без установки несучих стін і громіздких конструкцій;
 • у житлових будинках, гаражах і підвальних приміщеннях.

Більш детально про сфери застосування ПВХ завіс можна дізнатися на нашому сайті, ознайомившись з інформацією з каталогу виробів.

Багатофункціональність ПВХ завіс

Установка стрічкових полівінілхлоридних завіс сьогодні є найдієвішим і результативним способом вирішення завдань про розумне функціонування приміщення, що стоять перед власником бізнесу. ПВХ завіси не відносяться до витратних капіталовкладень, що вимагають значних грошових коштів, але здатні виконати цілий ряд господарських питань:

 1. Зонувати приміщення великої площі на окремі території і створити різні ділянки за ступенем вологості і температурному режиму.
 2. Знизити витрати на електрику і газ в загальній статті витрат на 45-50%. Даний механізм працює як на підтримку необхідного рівня обігріву, так і ступеня охолодження приміщення.
 3. Забезпечити стабільну роботу виробничих установок, кліматичного обладнання та рефрижераторних установок, підвищити їх довговічність і експлуатаційні характеристики.
 4. Захистити співробітників підприємства, вироби і товари, обладнання та транспорт від шкідливого впливу природних джерел: пилу, бруду, снігу і дощових опадів, вітру і протягів.
 5. Перешкоджати проникненню на територію складського або промислового приміщення птахів і комах.
 6. Підвищити шумоізоляцію всередині будівлі, запобігти поширенню запахів і забезпечити рівень комфорту працівників підприємства.
 7. Скоротити ймовірність виникнення пожежонебезпечних ситуацій, блокувати джерело пожежі і можливість його поширення.
 8. Захистити співробітників зварювального поста від інфрачервоного випромінювання і іскор, запобігти проникненню вогню за межі зони в разі виникнення небезпечної ситуації.
 9. Забезпечити хороший візуальний огляд розвантажувально-навантажувальній техніці з зовнішньої і внутрішньої сторін дверного отвору і підвищити техніку безпеки і уникнути травматизму на підприємстві.

SAVIFLEX ― постачальник ПВХ завіс для малого і великого бізнесу

Компанія SAVIFLEX , накопичивши багаторічний досвід в продажах, установці і подальшого обслуговування стрічкових штор, пропонує підприємцям широкий спектр послуг. Мережа торгових представників і центрів післяпокупної експлуатації по всій території України допомагає швидко і якісно реагувати на запити власників і орендарів різних сфер бізнесу. 

Звернувшись в будь-який із офісів SAVIFLEX , Ви отримаєте розгорнуту консультацію про правильний підбір ПВХ стрічки, якісних характеристиках продукції та вартості установки полівінілхлоридної конструкції. Прямі поставки з виробниками сировини роблять ціну на кінцевий виріб привабливою, а висока якість стрічки, підтверджена європейськими сертифікатами, допоможе процвітанню Вашого бізнесу і позбавить від непотрібних витрат.

Замовляйте стрічкові ПВХ завіси прямо зараз
замовити
01
Оформлюйте заявки
будь-яким зручним способом: залиште заявку на сайті, зателефонуйте, напишіть в месенджер чи приїджайте до нас
02
Робимо заміри
в будь-який зручний для вас час наш спеціаліст приїде та здійснить точні заміри
03
підписуємо договір
підписуємо простий договір, щоб ви точно знали, що работа буде виконана якісно і в термін, після цього - оплачуєте аванс
04
виготовляємо завіси
після виконання замовлення ми безкоштовно доставимо завіси по Києву та правильно встановимо на вашому об'єкті
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей в найближчий час
Ваше і'мя
Ваш телефон
Розмір проєму
Розмір проєму
Температура приміщення, С
Що пересувається через проєм?
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
Згоден з умовами опрацювання персональних
даних Ознайомитися

замовте зворотний дзвінок

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

Розрахунок вартості

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися