Меню
Зварювальні екрани

Зварювальні екрани

Сортування:

Зварювальні екрани з ПВХ стрічок ― максимальний захист від ультрафіолетового випромінювання

Зварювальні роботи на сьогоднішній день є найпоширенішим видом обробки металу. Нероз'ємне з'єднання металів створюється в процесі зварювання двох деталей за допомогою електричної дуги. Даний вид робіт особливо шкідливий як для самого зварника, що виконує такі дії, так і для оточуючих людей і предметів. Під час зварювального спалаху або різанні металу в атмосферу викидається ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання.  Працівника під час зварювання захищають спеціальні окуляри, щиток і одяг, а для організації зварювального поста використовують конструкцію з полівінілхлоридних стрічок.

Захисний екран із ПВХ смуг: пристрій і призначення

Відповідно до правил пожежної безпеки і для дотримання норм охорони праці, зварювальний пост повинен бути обладнаний захисним вогнетривким екраном. Завіса з полівінілхлоридних стрічок захищає від шкідливого променевого впливу електричної дуги, бризок металу при термічному різанні, зварювання і зачистці деталей шліфувальними колами. 

Вогнетривкий ПВХ екран може бути встановлений на карнизі дверного отвору при організації стаціонарного поста. Такий вид кріплення передбачає, що зварювальні та порізочні роботи будуть проводитися тільки в одному приміщенні, обмеженому термоекраном. Однак, на сайті SAVIFLEX , найбільшого виробника виробів з полімерних стрічок, Ви можете придбати переносний екран для мобільного і швидкого облаштування місця для зварювання в будь-якому з приміщень. Легка конструкція з металевих профілів у формі ширми оснащується складальним полотном з ПВХ стрічок. Для зручності транспортування з місця на місце в нижній частині екрана встановлюються колеса. 

Вимоги до ПВХ матеріалу для виготовлення термоштори

Зварювальні та порізочні роботи пов'язані з високим ризиком виникнення пожежної ситуації. До того ж, розряди електричної дуги, що створюють шкідливі джерела і викиди, надають несприятливий вплив на людину і навколишні предмети. Захисний зварювальний екран покликаний вирішити наступні завдання:

  1. Створити сприятливі умови для зварника і приміщення і запобігти ризику виникнення пожежі. Полівінілхлорид має низький рівень займання, легко переносить термічну дію іскор. При виникненні пожежі, не дає вогню вирватися за територію поста.
  2. Захистити зварника та інших людей, що знаходяться в приміщенні, від згубного впливу інфрачервоного випромінювання. Для виготовлення захисного екрану для зварювальних робіт застосовується ПВХ стрічка підвищеної щільності. До складу матеріалу включені ультрафіолетові фільтри і уловлювачі електромагнітного випромінювання. Якість і надійність ПВХ стрічки для використання на виробничих ділянках з підвищеним рівнем шкоди підтверджена європейським сертифікатом "EN-1598". 
  3. Створити комфортні умови для працівника, зайнятого зварювальним процесом. Термозавіса має достатній рівень прозорості, щоб не створювати у зварника почуття замкнутого простору. Це також дає можливість спостерігати за процесом роботи з боку без шкоди для очей і здоров'я.
  4. Ізолювати приміщення від зовнішніх погодних джерел: дощу, снігу, поривчастого вітру. Для досягнення максимальної міцності і цілісності ПВХ штори для ділянок з шкідливими роботами застосовується максимальний рівень перекриття смуг ― 70-80%.

Слід також зазначити, що термоштори з ПВХ стрічок підвищеної міцності легко піддаються ремонту: пошкоджена або зіпсована смуга знімається з карниза і замінюється новою. Завіси розраховані на експлуатацію в екстремальних умовах: забруднення легко прибираються за допомогою мильного розчину.

SAVIFLEX ― основний постачальник захисних екранів в Україні

Торгово-виробнича компанія SAVIFLEX  займає лідируючі позиції на ринку України за обсягом реалізації ПВХ продукції. Представництва компанії працюють в кожному великому місті країни і оперативно реагують на потреби бізнесу. Налагоджені, відпрацьовані роками, зв'язки з європейськими виробниками стрічкової ПВХ сировини дозволяють робити кінцевий продукт доступним і недорогим для споживача. SAVIFLEX  працює тільки з перевіреними постачальниками, чия репутація є бездоганною, а якість товарів не викликає сумнівів і проходить всі стадії сертифікації. Рекомендуємо Вам скористатися послугами найближчого торгового представництва або сервісного центру SAVIFLEX  для покупки і установки зварювального екрану на Вашому підприємстві.

заявка

Замовте консультацію

по підбору найефективніших ПВХ завіс для вашого об'єкта

Ми підберемо завіси і прорахуємо вартість всього за 15 хвилин
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей найближчим часом
Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

замовте зворотний дзвінок

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

Розрахунок вартості

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися