Меню
Кульові пастки

Кульові пастки

Сортування:

Кульові пастки ― необхідна умова в облаштуванні тиру

Тири є закладами з особливою специфікою організації і потребують хорошого рівня звукоізоляції. Головною вимогою, що пред'являються до подібних місць, є забезпечення необхідного рівня безпеки для відвідувачів. Це стосується як місць для стрільбищ, організованих для масового відвідування громадських, так і приватних тирів, які нерідко облаштовують в приватних будинках і заміських дачах.

Заходи з облаштування місця для стрільби починаються з етапу вибору оптимального місця.  Не слід розташовувати тир поблизу житлових будинків: дотримання необхідної відстані ― одне з головних вимог для розміщення місця для стрільби. Підвал або цокольний поверх, що мають товсті стіни відмінно будуть поглинати звуки і перешкоджати їх поширенню.   

Основні вимоги для безпечного функціонування тиру

Після придбання стрілецького обладнання важливо передбачити надійний захист стін приміщення від прямих і випадкових влучень куль . Захист повинен обов'язково забезпечувати відсутність рикошету. Згідно з вимогами щодо організації закритих місць для стрільби конструкція стіни приміщення повинна не допускати виліт кулі за межі території місця для стрільби.

В окремих випадках звуки пострілів можуть досягати значної потужності до 120 дБ. Якщо Ви плануєте розташувати стрільбище в житловому будинку, подбайте про звукоізоляцію високого рівня. Зміцнення в подібних приміщеннях вимагають як стіни і підлога, так і стеля, щоб уникнути поширення ударної звукової хвилі від пострілу. 

Слід пам'ятати, що відстань від вогневого рубежу до мішеней має бути не менше 6 метрів. При організації тирів багато власників не приділяють достатньої уваги "випадковим" пострілам ― кулі летять, як правило, по бічних стінах і стелі. Основний удар приймає на себе фронтальна стіна, розташована відразу ж за мішенями. Кулі зі свинцю вражають не тільки мішені, але і простір за ними. Цілком очевидно, що матеріал для стін і стелі повинен бути практичним і довговічним, здатним справлятися з щоденним механічним впливом на його поверхню.

Кульові пастки з ПВХ ― ідеальне рішення для оснащення тирів і місць для стрільбищ

Спінений полівінілхлорид має пористу структуру, виготовляється в листовій формі. Виробляється методом екструзії з пластифікованого ПВХ з додаванням стабілізаторів і модифікаторів. Добавки покращують міцність структури і наділяють матеріал особливими хімічними і фізичними властивостями.

Розміщення листового ПВХ на стінах і стелі будівлі допомагає правильно організувати його безпечне функціонування:

  • матеріал легко обробляється, має малу вагу і на нього легко можна нанести потрібний малюнок для декорування. Так, на поверхню листа можна нанести імітацію бліндажу, маскувальної сітки, стін або руїн ― фахівці нашої компанії готові реалізувати ваші фантазії або запропонувати готові варіанти дизайну;
  • високоміцна поверхня володіє запасом великої міцності до зносу і механічних впливів. Пориста структура спіненого пористого ПВХ володіє амортизуючими властивостями. Вона легко вловлює кулю і м'яко "поглинає" її, не допускаючи рикошету;
  • матеріал ПВХ відрізняється великою вогнетривкістю, що особливо актуально для великих приміщень, які не мають вікон;
  • пориста поверхня ПВХ не боїться вогкості та інших джерел вологи. Добре переносить вплив сонячних променів - не кришиться і не деформується. Процеси гниття і корозії в пластифікованого середовища неможливі, що підвищує експлуатаційний термін листового ПВХ;
  • пінний лист ПВХ допоможе вирішити проблему з теплоізоляцією приміщення і значно знизить витрати на його утримання в осінньо-зимовий період;
  • матеріал не проводить електричний струм, що важливо при роботі електричних мішеней та іншого обладнання.

SAVIFLEX  ― основний постачальник листового ПВХ на ринку України

Щоб уникнути помилок в організації приміщення для тиру або стрільбища, слід звернутися до професіоналів. SAVIFLEX  роками завойовувала авторитет українських покупців бездоганною якістю виробів із ПВХ і високим рівнем монтажних робіт.

Фахівці нашої компанії готові поділитися з Вами всіма тонкощами і нюансами в оснащенні приміщення для тиру. Неправильний вибір матеріалів для стін і стелі, особливо для фронтальної стіни за мішенями, загрожує високим рівнем травматизму і нанесенням шкоди здоров'ю людини. Довіртеся професіоналам, щоб виключити всі ризики, і зробити Ваш тир успішним і процвітаючим закладом.

заявка

Замовте консультацію

по підбору найефективніших ПВХ завіс для вашого об'єкта

Ми підберемо завіси і прорахуємо вартість всього за 15 хвилин
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей найближчим часом
Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

замовте зворотний дзвінок

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

Розрахунок вартості

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися