Меню

Нове постачання

Шановні клієнти!
Ми раді повідомити, що отримали нову поставку продукції - ПВХ-стрічки високої німецької якості. Уся продукція У НАЯВНОСТІ на нашому складі та доступна до замовлення.
Маємо широкий вибір ПВХ-стрічок будь-якого виду:
  • Стандартні ПВХ. Використовується для завішування прорізів з температурою від -5°С до +60 °С. Гладка поверхня забезпечує легке проходження через отвір людей і вантажів, гладке полотно так само полегшує миття і чищення її від пилу і бруду. Не рекомендується застосовувати в тих отворах де здійснюється постійний рух транспорту.
  • Холодостійкі (гладкі) стрічки. Застосовують на виробництві для низькотемпературних приміщень від -30°С до +5°С. Такі стрічки використовуються в холодильних і морозильних камерах, в зимову пору року на тих отворах, які межують з вулицею.
  • Стандартна ребриста. ПВХ-завіса стандартна ребрами, використовується для приміщень із середнім  температурним діапазоном від -5°С до +60°С.  Ребра на ПВХ-стрічках, забезпечують додаткову жорсткість і щільність полотна, що робить цей матеріал більш стійким до скручування, розтягування і зносостійкості в цілому. Застосовуються в тих отворах де здійснюється часте рух техніки, вантажів тощо.
  • Холодостійка ребриста стрічка. Використовується для низьких температур від -30°С до +5°С. Ідеально підходить для перекриття тих прорізів де є мінусова температура, частий рух вантажної техніки, переміщення вантажів тощо.
  • Зварювальні ПВХ-стрічки. Температурний діапазон від -5°С до +60°С. Ідеальне рішення для виробничих підприємств, на яких регулярно проводяться зварювальні роботи. ПВХ-завіси дозволяють захистити робоче місце зварника.
  • Антимоскітна жовта ПВХ-стрічка. Вони застосовуються там, де необхідно дотримуватися суворі санітарні норми, щоб мінімізувати ймовірність попадання комах на продукти харчування. Антимоскітні ПВХ стрічки можуть мати різну поверхню - гладку або ребристу, їх слід вибирати в залежності від того, в яких умовах вони будуть експлуатуватися. Температурний діапазон від -5°С до +60°С.
  • Кольорові ПВХ-стрічки. Часто використовують в продуктових магазинах, кафе, де потрібно відокремити харчоблок або склад від головного приміщення, що дуже зручно і практично. Температурний діапазон від -5°С до +60°С. Представлені у палітрі: синій, зелений, сірий, білий, помаранчевий, чорний та червоний кольори.
Поділитися:

замовте зворотний дзвінок

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Ваше ім'я
Ваш телефон
Замовити консультацію
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися

Розрахунок вартості

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
Згоден з умовами обробки персональних
даних Ознайомитися