Меню
Категории:

Переваги в установці і експлуатації ПВХ завіс

Виробничі витрати і оплата електроенергії та опалювального газу складають значну частину витратних статей будь-якого промислового або переробного підприємства. Ці витрати включаються в собівартість готового виробу і значно впливають на кінцеву вартість для споживача. Відповідно, чим нижчі витрати підприємства, тим приємніше виглядає цінник для пересічного покупця.

Знизити рівень витрат на опалення допоможуть ПВХ завіси ― смугові штори з полівінілових стрічок. Вони є хорошою альтернативою класичним дверям і вором, що розпахуються,  для облаштування прорізів. Особливу роль захисні завіси грають на виробничих ділянках з інтенсивним рухом вантажів, техніки і людей. Тримати відкритими ворота або без кінця здійснювати їх відкривання і закривання в холодну пору року ніяк не сприяє працездатності і збереженню тепла в приміщенні. 

З чого складається ПВХ штора

Полівінілхлоридна шторка проста у виготовленні, установці і догляді. Вона складається з:

 • Карниза ― основного кріпильного елемента. Виготовляється з оцинкованої і нержавіючої сталі. Від міцності карниза залежить надійність всієї конструкції. Універсальні конструкції цього кріпильного елемента призначені для всіх типів ПВХ матеріалів. Встановлюються над прорізом і під прорізом як всередині приміщення, так і з боку вулиці.
 • Стрічкових пластин, які варіюються по товщині і ширині, кольору, структурі, прозорості. Пластикова стрічка має також додаткові характеристики за температурним принципом: стандартна, морозостійка, із захистом від ультрафіолету. 

Важливим параметром в кріпленні плівкових завіс є перехлест пластин. Стрічки, що знаходяться в сусідстві один з одним, набираються щільними рядами методом перехльостування пластин. Чим щільніше нахлест, тим щільнішем виходить все полівінілхлоридне полотно. Зазвичай перехлест стрічок становить близько 50%, але для промислових приміщень, де використовуються зварювальні роботи, відсоток нахлеста може бути більше ― до 70-80%. Краї стрічки мають округлу форму, а їх поперечний переріз ― трохи опуклу. У сукупності з міцною гребінкою (карнизом) специфічна форма стрічкового полотна підвищує надійність всієї конструкції.

Залежно від цільового призначення приміщення використовують різні типи стрічки:

 • прозора, незабарвлена  ― для будівель, в яких переміщаються не тільки люди, а й техніка. Видимість огляду і доступ світла не блокуються. Рухомий навантажувач прекрасно бачить отвір і простір за ним.
 • щільна, пофарбована в різні кольори ― використовується на ділянках, які необхідно захистити від сторонніх очей. Наприклад, в косметичних салонах і процедурних кабінетах.
 • з ультрафіолетовим фільтром  ―  для організації ділянок для зварювальних робіт. Така стрічка є негорючим матеріалом, має підвищену міцність і служить додатковим захистом від виникнення пожеж.
 • з ребристою поверхнею-застосовується на прохідних, транзитних ділянках, що відрізняються високою інтенсивністю руху колісного обладнання і людей.
 • з гладкою поверхнею  ―  для конструкційних прорізів, де переміщення здійснюють тільки люди.

Переваги та вигоди від установки пластикових завіс на комерційних об'єктах

Сьогодні термоштори застосовуються практично скрізь. Їх можна зустріти в зерносховищах, на виробничих ділянках з переробки молока, овочів і фруктів, в промислових морозильних камерах, в рефрижераторних автомобільних установках, торгових центрах. Фінансова доступність і підвищена функціональність завіс допомагає вирішити ряд важливих питань в організації виробничого процесу:

 1. Підтримка необхідного балансу температури і вологості в приміщення навіть при відкритих дверях.
 2. Зменшення витрат на енергоресурси для обігріву або охолодження простору до 50%. 
 3. Підвищення працездатності і скорочення зносостійкості кліматичного обладнання, кондиціонерних і рефрижераторних установок.
 4. Захист працівників підприємства від шкідливих зовнішніх впливів: вітру, протягу, пилу.
 5. Надійна перешкода від комах і птахів, дозволяють зберегти зовнішній вигляд продукції і забезпечити роботу людям в комфортних умовах.
 6. Блокування джерел шуму і перешкода поширенню запахів.
 7. Бар'єр на шляху поширення пожеж і запобігання робітників всередині приміщення від шкідливого інфрачервоного випромінювання зварювальних агрегатів і іскор.
 8. Забезпечення хорошого огляду при русі техніки через дверний отвір, що в свою чергу підвищує безпеку роботи.
 9. Використання дверного отвору, як джерела світла в денний час доби. ПВХ штори мають гарну здатність пропускати світло.
 10. Якість захисних завіс передбачає високі показники опірності матеріалу на розрив і розтягнення, що дозволяє використовувати штори протягом багатьох років.
 11. Простий догляд за конструкцією: пінний розчин і вода.

Фахівці компанії ВСВ-груп допоможуть Вам визначитися з вибором ПВХ захисної штори в залежності від цільового призначення. Захищаючи продукцію, виробничі приміщення, техніку і персонал, Ви робите правильну фінансову інвестицію, яка незабаром принесе значущі результати.

Поділитися:

text_r_c

text_r_cd

text_name
text_phone
text_consult
text_agr

Розрахунок вартості

text_r_cd

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
text_agr