Меню
Категории:

Створення сприятливого температурного режиму за допомогою ПВХ завіс

Спеціальні завіси, що отримали назву" термоштори", зберігають потрібну температуру в приміщенні і не перешкоджають роботі техніки і людей.  Полівінілхлоридні стрічки, розташовані внахлест по відношенню один до одного, лежать в основі конструкції термоштор. 

Обладнання складського місця або виробничого простору вимагає раціонального розподілу вільної площі. Необхідно також передбачити надійну вентиляційну систему, механізм обігріву та охолодження всього приміщення. Умови виробництва і зберігання різних категорій продуктів вимагають комплексного підходу: потрібно забезпечити необхідний температурний режим, стежити за показниками вологості та іншими важливими критеріями. Щоб захистити приміщення від різкого падіння температури в момент відвантаження продукції, використовуються ПВХ завіси для обладнання дверних і технічних прорізів.

Знижуємо витрати на енергоресурси за допомогою термоштор

Установка теплозберігаючих ПВХ штор є одним їх недорогих і ефективних способів підтримки температурних параметрів приміщення. Розглядаючи установку термоштор, як енергозберігаючу складову, можна знизити рахунки підприємства на електроенергію і газ на 40-50%. Роки використання пластикових фіранок на виробничих і складських майданчиках повністю довели свою продуктивність. Серед багатьох витратних технологій, що заощаджують теплові ресурси, захисні штори виявилися розумним і доступним рішенням для малого та середнього бізнесу.

Енергозберігаючі завіси з міцних полівінілових стрічок сьогодні можна зустріти як на отворах, що розділяють вхід в приміщення з вулицею, так і всередині самої будівлі. Так за допомогою ПВХ штор можна підготувати приміщення для персоналу без використання розділових стін і перегородок. Обмежена з усіх боків завісами площа, допоможе в організації невеликого офісу з комп'ютерною технікою або куточка для відпочинку. При цьому люди всередині отримають надійний захист від зовнішніх факторів: пилу і бруду, протягів і перепадів температури.

На промислових об'єктах, що вимагають підтримки мінусової температури, також використовуються термоштори. Холодостійкий ПВХ матеріал здатний як утримувати тепло, так і кондиційоване повітря і холод. Він надійно захищає морозильні камери і агрегатні хладоустановки від попадання тепла, збільшуючи тим самим термін експлуатації холодильного обладнання. 

Сфери застосування ПВХ завіс

Конструкція пластикових завіс продумана таким чином, що вивільняється простір потрібний для проходу людини або навантажувального рухомого механізму. Потім штори повертаються в своє початкове вертикальне положення. Список застосування ПВХ конструкцій на промислових і складських об'єктах досить величезний:

  • Холодильні та морозильні установки. Полівінілхлорид в складі стрічкового матеріалу відмінно реагує на низькі температури і запобігає витоку холодного повітря з приміщення;
  • Салони краси та косметичні кабінети. Стрічкові штори допоможуть організувати місце для проведення процедур і забезпечити комфорт і тепло клієнту. Насичені кольори і різноманітність дизайну додадуть краси і естетики зовнішньому вигляду;
  • Мала автомобільна діяльність. Щільні захисні стрічки використовуються для розміщення на в'їздах у виробничі приміщення, бокси передпофарбової підготовки та мийки.
  • Приміщення для зварювальних робіт. Спеціальне напилення на стрічці із захистом від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання виконує функцію захисного екрану. Крім того, штори виробляються з вогнетривкого матеріалу з низькою здатністю до загоряння і запобігають займання і поширення пожежі;
  • Супермаркети та гіпермаркети. Пластикові штори легко розділяють складські приміщення від площ торгових залів. Рух робочого персоналу та розвантажувально-навантажувальної техніки відбувається безперешкодно. При цьому тепле повітря із залів з товарами не потрапляє в приміщення для зберігання і переробки продукції;
  • Виробничі цехи з переробки риби, м'яса і птиці, виготовлення солодощів і кондитерських виробів, молочної продукції, на території пивних і безалкогольних заводів. Величезні промислові цехи прекрасно переобладнуються і поділяються на зони за призначенням без використання громіздких конструкцій і несучих стін. Це дозволяє забезпечити різні режими по вологості, тепла/холоду для зон всередині одного великого простору. 

Області установки полівінілових завіс настільки різноманітні, що для детального вивчення питання слід відправитися на сайт ВСВ-груп. Будучи найбільшим виробником ПВХ завісів, компанія має великий каталог моделей в залежності від цільового призначення.

Поділитися:
Корисні статті
Зонування виробничих приміщень за допомогою ПВХ штор

Підприємці малого та середнього ланок бізнесу стикаються з проблемою переїзду з одного приміщення..

text_r_c

text_r_cd

text_name
text_phone
text_consult
text_agr

Розрахунок вартості

text_r_cd

Що пересувається через отвір?
Замовити розрахунок
text_agr